FANDOM


Tato stránka obsahuje úplný seznam titulků pro první řadu seriálu Kouzelná Beruška a Černý kocour.

Zagtoon

  • VýpravaNathanaël Bronn
  • První pomocní režiséřiWilfried Pain, Dan Creteur, Anais Chevillard, Carolina Gonzales.
  • Návrháři storyboardů – Matthieu Pitschon, Jun Violet, Christophe Yoshida, Alexis-Guillaume Leveille, Philippe Guyenne, Mélody Cisinski, Olivier Daube, Anthony Ferre, Pascal Dierckens, Yann Legall, Morade Rahni, Fafah Togora, Dominique Etchecopar, Giovanna Ferrari, Frederick Carvalho, Romain Sordet, Marc Crevisy, Luc Blanchard, Serge Tanguy, Eddie Mehong, Etienne Guignard, Stephanie Russo, Gaston Jaunet, Thomas Montels, Sylvie Sanna
  • Druzí pomocní režiséři – Daphne Parrot, Laurence Joly
  • Druzí pomocní režiséři a Storyboard revizionisté – Julie Serviere, Jeremy Paoletti, Julien Charles, Lucie Gardes
  • Design postáv a Color Stylist – Perrine Rogier, Timothee Sadowski, Axel Blanc
  • Návrh rekvizít a Color Stylist – Alain Marmet, Pierre-Elie Frugier, Deborah Yver
  • Vedoucí návrhář pozadí – Jerome Cointre
  • Návrhář pozadí – Olivier Montenon, Christian Fiche, Eric Stevenot, Olivier Jamet, Virginnie Kypriotis, Sebastien Deniaux
  • Vedoucí stylista na pozadí – Marie Delmas
  • Pozadí a Matte Paint Color Stylist – Audrey-Anne Bazard, Frederic Boniaud, Simon Barrere
  • FX Design a Color Stylist – Jullian Goff, Thierry Chaffoin
  • Praktikant – Nicolas Albrecht, Antoine Giuliani, Jeremie Auray, Lucas Langou, Cynthia Charles Gonzales
  • Pomocní navrháři – Jeremie Auray, Nicolas Albrecht, Antoine Giulliani, Lucas Langou, Cynthia Charles Gonzales
  • Rough Layout – Corentin Penloup, Mehdi Leffad, Jerome Perillat, Jeremy Paoletti, Mathilde Le Gloahec
  • Animační editor – Yann Lequeux
  • Post-produkční editor – Emmanuelle Gabet
  • Vedoucí produkce – Benedicte Peltier, Christoph Cayre Eilebrecht
  • Koordinátoři výroby – Adriana Carlier, Xavier Parias
  • Produkční asistenti – Pauline Menigot, Nolwenn Pierre
  • Výrobní účetní – Vanina Grain, Pierre Houri
  • Vedoucí strategie značky a spotřebních výrobkůAndré Lake Mayer
  • Koordinátoři strategií značky – Benjamin Goossens, Melanie Gottfried, Kevin Marciano, Benjamin Guedj, Nicolas Plotier
  • Právní záležitosti – David Bineau

SAMG Animation

  • Projektový manažer – Byungwoo Kim
  • Modeling Directors – Domoon Ahn, Kyunsung Cho
  • Tým modelářů – Dooyoul Choi, Kim Kyungtae, Chun Keong Goh, Rajesh V T, Vinod T K, Purushothaman N, Bhishma Charyaulu KGS, M Shanthi Muralitharan
  • Modeláři – Junghoon Han, Mijung Jo, Eunmi Park, Sangki Kim, Sunmi Kang, Horim Lee, Yungjoo Park
  • Rigging Supervisors – Sangoo Kim, Stani N S, Rajesh A Baghde.
  • Rigger – Sangmoon Han
  • Animační režiséři – Sung Chang, Youngchul Kim, Jinho Park
  • Vedoucí animace – Choongseok Choi, Vasanth Kumar S K, Anil Kumar Boddupally
  • Senior animátoři – Kyoungmo Yang, Dukju Lee, Hyesuk Kim, Oksin Ryu, Victor Khoo Swee Hee, Xu Zhang
  • Animátoři – Suji Jung, Yumin Kim, Hongsoo Kim, Juhee Yu, Sora Shin, Hakjong Yu, Hyesu Kang, Soyoung Park, Namgyu Choi, Sungmin Heo, Daesick Choi, Junhee Kwon, Jiman Hwang, Eunhye Kim, Yeji Kim
  • Vizuální režisér – Bowkook Seo
  • Vizuální dohled – Hojae Lee, Jihae Choi, Subburaj Manik Andan Bharathi, Navaneeth Narayanan O, Thomas M Maly, S.Ravi Kumar
  • Osvětlení – Yeonjung Lee
  • Nastavovači osvětlení – Yin Jiang, Jiyoung Ryu
  • Osvětlení / vykreslování – Seongyeol Choi, Gihwan Lee, Soyoung Jung, Inchul Kim, Youngcha Kim, Sangmin Han, Hana Lee, Jonghyo Lee, Sooyeon Sim, Jujung Kim
  • Kompozice – Jinsu Kim, Yeonghun Hwang, Kyungeun Cheon
  • VFX Director – Myungho Kang
  • VFX Supervisors – Jaemin Kim, Henry Nguyen Manh Ha, Sreejith R S, Kishore Reddy Kallam
  • VFX – Kyungmin Kim, Hyoduk Kim, Doohwan Park, Deayoul Kim, Seungjin Lee
  • Motiongraphic – Seounghyun Mun
  • Scenář – Jongcheol Kim
  • Vedoucí produkce – Woong Joo Kim, Youngsun Lee-Tual, Jieun Lee, Kevin Min
  • Produkční manažéři – Youngmi Kim, Seulki Min, Sanggeul Park
  • Merchandising & Licensing Department – Harry Yoon, Kyuhyung Choi, Kiyoung Kwon, Jongrae Kim, Hyeji Chae, Soojun Paik, Geonpa Woo
  • Administrátoři – Younghuk Lee, Soonhwak Kwon Yeonok Kim, Jinsuk Kim, Eunmi Park

Method Animation

  • Vedoucí studia – Jean-Yves Patay
  • Vedoucí produkce – Magali Bion
  • Vedoucí vydavatelství, marketingu a komunikace – Caroline Guillot
  • Výkonný předseda – Thierry Pasquet
  • Výkonný ředitel – Philippe Pujo
  • Zástupce výkonného ředitele – Elisabeth Guery
  • Finanční ředitel – Cecile Rigollot
  • Obchodní záležitosti – Catherine Vernon
  • Právní manažer – Virginie Wagner-David
  • Právnici – Blandine Masseron, Camille Dauty-Vera
  • Právní praktikant – Julie Vincendeau
  • Vedoucí licencování a obchodování – Veronique Philibert-Philibois
  • Grafický kreativní talent – Cecile Gay
  • Hlavní účetní – Christine Schneider
  • Účetní – Martin Offroy, Olivier Tremeau, Sylvie Cluzelle
  • Vedoucí projektu – Veronique de Fontaines
  • Výkonní asistenti – Celine Neymond, Victor Pierson, Felix Mathieu, Raphael Sejourne
  • Vedoucí výroby – Pierre Reyssat
  • IT manažér – Guillaume Herve
  • Síťový a počítačový technik – Stephane Nutini
  • Office Manager – Vicente Grigori

Dabing

Úvodní znělka

Různé

  • Script Polish – Cindy Morrow
  • Detekce – Game Fusion
  • Vedoucí inženýr – Michael J. Fox
  • Zvuková postprodukce – Zynco Studio
  • Vedoucí inženýr – Robin Mazer
  • Úprava / Návrh zvuku – Alexandre Vraux
  • Mix Engineers – Guillaume Balee, Alexis Dernaucourt
  • Laboratoř – RGB
  • Za účasti – TF1
    • Ředitel divize mládeže – Yann Labasque
    • Programový poradce – Muriel Achery
  • Koprodukce – SK Broadband
    • Výkonný producent – Stella Noh
  • Za účasti – EBS
  • AB International Distribution – Valerie Vleeschhouwer
  • PGS Entertainment – Philippe Soutter
  • Za účasti – Centre National du Cinéma et de L'Image Animée
    • S podporou – Creative Europe - Media Programme of the European Union
  • Poděkování – "Musee du Louvre" - Pyramide Architecte I.M. PEI
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.